(+370 5) 210 51 00 (+370) 610 37474 info@tekstara.lt

Ieškoti prekių
IEŠKOTI PREKIŲ
view-right-panel

Privatumo ir slapukų politika

Privatumo politika

Įgyvendindami Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo (kuriuo panaikinama direktyva 95/46/EB), užtikriname skaidrų ir sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Visada rūpinomės Jūsų asmens duomenų saugumu, todėl didelių pasikeitimų mūsų veikloje nėra.

Mes visada leikėmės ir toliau laikysimės visų šių asmens duomenų apsaugos tvarkymo principų:
-  Asmens duomenis tvarkyti vadovaujantis teisėtumo, sąžiningumo ir skaidrumo principas;
-  Asmens duomenis  tvarkyti vadovaujantis tikslo apribojimo ir duomenų kiekio mažinimo principais, t.y. adekvačius asmens duomenis rinkti aiškiai nustatytais, teisėtais tikslais.
- vadovaujantis tikslumo principu, užtikrinti, kad Asmens duomenys būtų tikslūs ir prireikus galėtų būti atnaujinami arba esant netikslumams - ištaisomi;

-  vadovaujantis  saugojimo trukmės apribojimo principu, Asmens duomenis laikyti tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina;
- vadovaujantis vientisumo ir konfidencialumo principas, Asmens duomenis tvarkyti tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo;

Nerenkame Jūsų naršymo trečių asmenų tinklapiuose istorijos ir jos nesaugome, neperduodame jokių duomenų apie Jūsų naršymą mūsų tinklapyje, iš kurių būtų galima identifikuoti Jūsų asmenį;

Renkame ir tvarkome tik adekvačius ir tinkamus Jūsų Asmens duomenis. Kai apsiperkate mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tekstara.lt, pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo ir vykdymo tikslu mes renkame šiuos Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis:

 • Vardą
 • Pavardę
 • Asmens kodą (nurodyti nėra būtina)
 • Telefono numerį
 • Elektroninio pašto adresą
 • Jūsų įsigytų prekių pristatymo adresą (jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos)

Apsipirkus mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūsų patogumui, taip pat renkame ir tvarkome šiuos duomenis:

 • Pirkimų istoriją
 • IP adresą
 • Mokėjimų istoriją
 • Jūsų ir mūsų tarpusavio komunikacijos istoriją, įskaitant elektroninius susirašinėjimus bei telefoninių pokalbių įrašus
 • Trečiųjų asmenų, priimančių pristatomas prekes, pagrindinę informaciją (nurodyti kitą asmenį, kuris atsiims Jūsų įsigytas prekes galite, jeigu toks asmuo yra davęs savo sutikimą. Pateikdami mums trečiųjų asmenų informaciją, atsiimančių prekę, patvirtinate, jog turite tokių asmenų sutikimą dėl jų asmens duomenų perdavimo, naudojimo ir tvarkymo) 

Apgailestaujame, tačiau Jums nepateikus šių asmens duomenų negalėsime Jums parduoti prekių, kadangi tvarkyti šiuos duomenis mums yra būtina sutarties sudarymui bei vykdymui, taip pat asmens duomenis mus įpareigoja tvarkyti Lietuvos Respublikos teisės aktai reglamentuojantys vykdomus atsiskaitymus internetu bei buhalterinės apskaitos tvarkymą. 

Norime, kad naudojimasis mūsų elektronine parduotuve www.tekstara.lt Jums būtų kuo paprastesnis ir patogesnis, todėl vykdome nuolatinę savo veiklos analizė, kurios metu analizuojame ir tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Pirkimų istoriją
 • Naršymo mūsų elektorinėje parduotuvėje istoriją
 • Mokėjimų istoriją
 • Jūsų ir Mūsų tarpusavio komunikacijos istoriją, įskaitant elektroninius susirašinėjimus bei telefoninių pokalbių įrašus

Siekdami užtikrinti Jūsų bei mūsų darbuotojų saugumą, apsisaugoti nuo vagysčių, fizinėse parduotuvėse bei atsiėmimo vietose esame įrengę stebėjimo kameras. Jums lankantis mūsų parduotuvėse esate filmuojami. Vaizdo įrašus peržiūrime incidentų, vagysčių ar kitų nusikalstamų veikų atveju siekiant apginti nukentėjusių asmenų teisėtus interesus. 

Užtikriname, kad Jūsų Asmens duomenis renkame ir tvarkome tik teisėtais pagrindais:
- perkant prekes, kai yra sudaroma pirkimo – pardavimo sutartis (pirkimo dokumentai, kaip pvz. PVM sąskaita-faktūra ar fiskalinis čekis, pagal galiojančius teisės aktus yra prilyginami pirkimo-pardavimo sutarčiai);
- užsiregistravus mūsų elektroninėje parduotuvėje ir sukūrus asmeninę paskyrą, Jūsų duomenis tvarkome dėl galimų apsipirkimų ateityje;
- vykdant mums taikomų įstatymų reikalavimus.

Asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis,  ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti. Tinkamo paslaugų suteikimo tikslu, perduodame Jūsų asmens duomenis šiems savo partneriams:
- kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato Jums prekes nurodytais adresais;
- bendrovėms, teikiančioms skambučių centro paslaugas;
- garantinio aptarnavimo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Jūsų Asmens duomenis taip pat teikiame teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka bei Valstybinėms institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

Jūsų Asmens duomenys yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos. Su tvarkomais asmens duomenimis galite susipažinti atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@tekstara.lt  arba atvykdami į mūsų prekybos vietas.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų Asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs, juos pakeisti/patikslinti galite atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@tekstara.lt  arba atvykdami į mūsų prekybos vietas.

Turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų Asmens duomenų ir juos panaikintume. Duomenys bus panaikinti gavus Jūsų prašymą. Visgi Jūsų Asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės, jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:
- duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;
- tvarkyti Jūsų Asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai;
- duomenis mums būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.  

Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo galite pateikti elektroniniu paštu info@tekstara.lt 

 

Slapukų naudojimo politika

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios sukuriamos bei saugomos Jūsų kompiuteryje siekiant užtikrinti Jums patogesnes naršymo galimybes.

Slapukai, tai nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į įrenginį Jums besilankant interneto svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei naudojimąsi ja. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose, tai nėra kenkėjiška programinė įranga. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis).

Slapukai būna kelių skirtingų tipų, pvz.:

 • būtinieji slapukai: slapukai be kurių svetainė arba programa gali veikti nekorektiškai (pvz.: negalimas apmokėjimas už paslaugas arba prieiga prie kai kurių saugių interneto svetainės sričių);
 • funkciniai slapukai: slapukai naudojami pagerinti asmeniškai lankytojui pritaikytus pasiūlymus, įsiminti koks svetainės turinys buvo peržiūrimas;
 • pirmųjų šalių slapukai: slapukai susiję su naudotojo aplankytos svetainės domenimis;
 • trečiųjų šalių slapukai: slapukai gaunami iš kitų svetainių, kurių elementų, pvz., skelbimų ar vaizdų, įterpta lankomame puslapyje.

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Savo naršyklėje slapukus galite išjungti, tačiau tokiu atveju galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė deramai veiktų. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos. Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.